Informacje o firmie Artvinyl-Pol z Kalwarii Zebrzydowskiej:

Inoxa to marka znana na całym świecie. Od kilku lat jest również dostępna w Polsce. Inoxa Industire to producent akcesoriów meblowych do kuchni. Szeroki wachlarz produktów oraz wysokiej jakości komponenty, z których wykonywane są kosze cargo, gwarantują zadowolenie wśród klientów.

Dystrybutorem akcesoriów włoskiego producenta jest firma Artvinyl-Pol z Kalwarii Zebrzydowskiej, która w swojej ofercie prezentuje całą gamę produktów – od prostych drucianych koszy cargo, przez pojemniki na śmieci, kosze do szafek narożnych aż po eleganckie i funkcjonalne wysokie szafy cargo w różnych kolorach wykończenia z serii Ellite – z pełnymi dnami i owalnymi relingami.

Posiadamy szeroko rozbudowany magazyn, który gwarantuje szybką dostawę akcesoriów meblowych na terenie całej Polski. Zasięg naszego działania obejmuje całą Polskę. Prowadzimy również sprzedaż eksportową. Katalog z naszą stałą ofertą obejmuje pięć serii z wyposażeniem szafek kuchennych, które różnią się od siebie designem, wykończeniem oraz rodzajem zastosowanych prowadnic.

Stała obecność na targach lokalnych oraz ogólnopolskich przyczynia się do wzrostu rozpoznawalności marki Inoxa. Prezentując nasze produkty wśród klientów hurtowni, studiów meblowych oraz biur architektonicznych, wciąż rozbudowujemy sieć dystrybucji. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz doradztwo w zakresie wyboru produktu oraz jego montażu.

Artvinyl Logo R

DYSTRYBUTOR PRODUKTÓW MARKI INOXA  W POLSCE