Witamy na blogu firmy Inoxa

Udźwig szafek cargo. Od czego zależy?


Szafki z koszami cargo to meble kuchenne, wyposażone w kosze z drutu o niewielkiej średnicy. Drut pokryty jest chromem lub specjalną farbą. Pojemniki zainstalowane są na prowadnicach, dzięki którym łatwo, cicho i sprawnie wysuwają się z szafek.

Meble kuchenne z koszami cargo poprawiają komfort pracy w kuchni oraz ułatwiają dostęp do produktów i ich segregację, zwłaszcza na niewielkiej przestrzeni.

Udźwig koszy cargo zależy do ich rodzaju.

Jaki jest udźwig koszy cargo do szafek narożnych?

W małych kuchniach dostęp do szaf narożnikowych jest utrudniony. Tymczasem mogą one służyć nie tylko do przechowywania rzadko używanych garnków. Dzięki koszom, półkom, czy kołom cargo, na których obracają się naczynia, można zmieścić w nich także inne produkty lub kuchenną zastawę.

Udźwig koszy cargo do szafek narożnikowych wynosi do 20 kg.

Jakie jest dopuszczalne obciążenie wysokich koszy cargo?

Oferowane przez naszą firmę systemy cargo idealnie nadają się również do wąskich i wysokich mebli kuchennych. W ten sposób meble spełnią funkcję spiżarki.

Ze względu na bardzo duży udźwig wysokich koszy cargo, wynoszący do 120 kg, można w nich zmieścić pokaźną liczbę produktów i maksymalnie zagospodarować każdą powierzchnię.

W zależności od rozplanowania pomieszczenia w szafie z wysokim koszem cargo można przechowywać artykuły spożywcze, które dobrze mieć pod ręką lub te rzadziej wykorzystywane. Dostęp do zawartości takiej szafki jest dużo łatwiejszy, szybszy i komfortowy, niż do produktów w spiżarce.

Szafki kuchenne z koszami cargo są zatem nie tylko estetyczne i funkcjonalne. Możliwość zaprowadzenie porządku na małych przestrzeniach kuchennych jest ich niewątpliwą zaletą, jednak największym plusem pozostaje fakt, że są niezwykle pakowne. Udźwig od 20 do 120 kilogramów, w przypadku największych koszy, sprawia, że zmieści się w nich wszystko, co w kuchni niezbędne.


Wróć do bloga