Witamy na blogu firmy Inoxa

Inoxa – firma z wieloletnią tradycją


Nasza firma to włoska marka znana od wielu lat na całym świecie. Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych do kuchni. Wysoka jakość produktówsprawiła, że marka Inoxa jest liderem wśród producentów kuchennych akcesoriów meblowych.


Właściciele firmy mają na swoim koncie trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów z metalu. INOXA prezentuje swoim klientom rozwiązania kuchenne, które pozwalają wykorzystać dostępną przestrzeń do maksimum. Proponowane przez nas systemy są zawsze przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne, ale równie istotny jest dla nas ich wygląd i nowoczesny design, który cieszy oko właściciela.


Jak powstają idee naszych produktów?


Koncepcje produktów firmy INOXA rodzą się zawsze z potrzeb naszych klientów. Wszelkie problemy z zagospodarowaniem przestrzeni w kuchni są dla nas wyzwaniem. Staramy się odpowiadać na wszystkie oczekiwania klientów i tworzyć produkty, które ułatwiają organizację rzeczy w kuchni. Nasi inżynierowie nieustannie eksperymentują i tworzą jak najbardziej innowacyjne rozwiązania, dedykowane specjalnie naszym klientom.


Z jakich materiałów są robione produkty INOXA?


Produkty INOXA są robione z najwyższych jakościowo tworzyw. Zależy nam na ich wytrzymałości i trwałości, dlatego chętnie korzystamy ze stali, chromowanego żelaza i plastiku. Wszystkie akcesoria są odporne na korozję i mają certyfikat jakości. Są pokrywane chromem i innymi związkami cechującymi się dużą odpornością, takimi jak: miedź czy nikiel.


W 2013 roku zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę, gdzie wykorzystujemy zaawansowane technologie, żeby produkować nasze wyroby. Ekologia w produkcji jest dla nas niezwykle istotna, dlatego w naszej fabryce zredukowaliśmy do zera wszelkie możliwe zanieczyszczenia środowiska, a przy okazji zwiększyliśmy jej wydajność.


Nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia ludzi i środowiska, w którym żyjemy.


Jesteśmy obecni na rynkach wielu krajów europejskich (np.: Polska, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania) oraz pozaeuropejskich (np.: Egipt, Ukraina, Rosja).

 


Wróć do bloga