Witamy na blogu firmy Inoxa

Czy szafki cargo są hałaśliwe w użytkowaniu?


Jeśli w twojej kuchni panuje bałagan, a ty nie możesz połapać się w zawartości swoich szafek, przemyśl zakup wysokiej szafki cargo. Będzie ona nie tylko doskonałą alternatywą dla domowej spiżarki; pozwoli także uporządkować i przechowywać w jednym miejscu większość produktów spożywczych, od makaronów po oleje. Jak działa?

Szafki cargo bez tajemnic

Wysokie szafki cargo to estetyczne szafki kuchenne, zaopatrzone w specjalne kosze z drutu o niewielkiej średnicy. Kosze te pokryte są chromem bądź specjalną farbą. Montowane na specjalnych prowadnicach meblowych, wysuwają się płynnie i cicho, nie powodując hałasu. Opcja pełnego wysuwu umożliwia łatwy dostęp do wszystkich produktów, przechowywanych w koszach.

Szafki cargo poprawiają komfort pracy w kuchni i ułatwiają segregację produktów, co jest szczególnie ważne w małych kuchniach. Co więcej, inwestując w szafki cargo, zyskamy możliwość magazynowania wszystkich produktów spożywczych w jednym miejscu, tym samym zyskując miejsce w pozostałych szafkach, na przykład na przybory kuchenne.

Cargo w narożnikach

Każdy posiadacz małej kuchni lub kuchni o nietypowym kształcie wie, jakim problemem może być zagospodarowanie narożnych szafek kuchennych, do których dostęp jest zazwyczaj mocno utrudniony. Z pomocą przychodzą nam kosze cargo w szafkach narożnikowych, dzięki którym pojemność tego typu mebla zostaje zwiększona. Kosze w szafkach narożnych zostały zaopatrzone w system czterech półek na rolkach, umożliwiający łatwy i wygodny dostęp do całej zawartości szafki kuchennej.

Cargo w wąskich szafkach

Narożne czy wysokie szafki to nie jedyny typ szafek kuchennych, w których doskonale sprawdzają się kosze cargo. Idealnie nadawać się będą bowiem także do stosowania w wąskich szafkach, w których nie zmieściłby się żaden inny system porządkowania. Ustawmy je w sąsiedztwie zlewozmywaka; wówczas w koszu będziemy mogli umieścić butelki ze środkami czystości. W pobliżu kuchenki szafka z koszem cargo pozwoli na łatwy i szybki dostęp do produktów, używanych w trakcie gotowania, takich jak olej, butelki z sosami, cukier lub mąka.


Wróć do bloga